Atletický den 2. stupeň

Tradiční sportovní dopoledne na naší škole se konalo poslední týden na atletickém stadionu Děkanka. Tento oblíbený den plný soutěží a sportovního nadšení přilákal mnoho studentů, kteří se zúčastnili různých atletických disciplín.
Program dne byl pestrý a zahrnoval čtyři hlavní disciplíny: skok do dálky, skok vysoký, sprint na 100 metrů a hod do dálky. Každý student měl možnost vyzkoušet si své dovednosti a porovnat své výkony s ostatními.
Celé dopoledne se neslo ve znamení sportovního ducha a fair play. Studenti se navzájem povzbuzovali a tleskali si za každý povedený výkon. Atletický den na Děkance se opět ukázal jako úspěšná a oblíbená akce, která podporuje zdravou soutěživost a radost z pohybu.
Těšíme se na další ročník a další skvělé sportovní výkony!