Ohlasy rodičů

Naše škola má několik velkých výhod. Za prvé – je oproti sídlištním „továrnám“ relativně malá a tak trochu Podolsky komunitní. Řada rodičů sama do této školy chodila a na škole jim záleží a tak jí i dnes pomáhají, když do školy chodí jejich děti. Za druhé – má díky spolupráci s USK Praha skvělou výuku plavání už od prvního ročníku a díky blízkosti Vltavy řadu partnerství s kluby vodních sportů od yachtingu přes veslování až po kanoistiku. A v neposlední řadě má škola skvělou družinu kombinovanou s velmi pestrou nabídkou mimoškolních aktivit.

Ondřej Šrámek

Klasická „sousedská“ škola s krásnou historickou budovou. Jako rodič oceňuji výborně fungujíci družinu, nabídku kroužků, spolupráci s místními sportovními oddíly a hlavně plavání od 1.třídy.

Pavel Sýkora

Velmi oceňujeme umístění prvního stupně v samostatné budově, kvalifikované a dětmi oblíbené učitele prvního stupně, možnost plavání v rámci výuky, široká nabídka kroužků…

Jana Kaucká

Díky své paní učitelce se můj syn těší každý den do školy a když se vrátí, s nadšením mluví o tom, co za daný den podnikali.

Tomáš Drábek