Divadlo Spejbla a Hurvínka

Ve čtvrtek 5. 10.navštívili žáci 2 ročníku Divadlo Spejbla a Hurvínka. Před představením jsme děti motivovaly rozhovorem o divadle všeobecně, připomněly jsme vhodné oblečení a chování v těchto prostorách.
Žáci se na své oblíbené postavičky těšili již několik dní předem. Do školy přišli ve čtvrtek všichni svátečně oblečeni. Dobrou náladu jim nezkazilo ani cestování přeplněnou ranní tramvají. Během jízdy metrem, pohybu na eskalátorech a chůzí přes přechody jsme si prakticky prověřili právě zopakované zásady bezpečnosti a přiblížili se k divadlu, které již vítali všichni z dálky s velkým nadšením.
Představení se všem líbilo, což dokazovaly děti smíchem u vtipných výrocích Hurvínka, tleskáním do rytmu písniček a potleskem v závěru hry.
Doma děti určitě sdělily své zážitky rodičům a čekají, kdy jim paní učitelky budou chtít tento příjemný den zopakovat.

Tř. uč.2. A, B: Pyszková, Linhartová.