Kolíčkový den

Zdravím z Nadace Jedličkova ústavu,
ráda bych Vám za naši Nadaci poděkovala za spolupráci a podporu naší charitativní sbírky Kolíčkový den na podporu dětí s postižením. Celkový výtěžek sbírky byl přes 720 000 Kč. Máme velkou radost z tak krásné částky, kterou sbírka vynesla! Zásluhu na tom máte především vy – školy, které se do sbírky zapojily a jejichž žáci a studenti kolíčky prodávali.

Vaše škola vybrala celkem 7 742 Kč

Vážíme si spolupráce s Vámi, i díky Vám můžeme pomáhat dětem a mladým lidem s postižením!
S pozdravem a přáním krásného podzimu,

Iveta Bajerová
koordinátorka komunikace a fundraisingu

Poděkování patří všem rodičům, žákům i pedagogům, kteří do sbírky přispěli. Zvlášť velké poděkování patří žákům Václavu Polákovi, Kristiánu Vondráškovi, Vítězslavu Jáchymovi, Viktorii Charvátové, Elle Velkové, Olivii Neufussové, Stelle Pojerové a Amálii Tikovské, kteří se vybírání do kasiček ujali.