Prosinec v 1.B

Tento měsíc byl pro nás bohatý na zážitky. Nejprve k nám zavítali žáci z 9. B převlečení za anděly, čerty a Mikuláše s nadílkou, za kterou jsme jim zazpívali.
Navštívili jsme divadlo Minaret, kde jsme zhlédli program Putování do Betléma plný koled a vyprávění o cestě Marie s Josefem.
Dále jsme předvedli svůj vlastní program na Vánočním jarmarku a podařilo se nám prodat naše výrobky i si nakoupit jiné v sousedních třídách. 18. prosince jsme byli v Klášteře Pražského Jezulátka na programu Stopy pastýřů, při kterém jsme si zopakovali, co víme o adventu, narození Ježíška i darech od tří králů (ty jsme si mohli zblízka prohlédnout, ohmatat i očichat), prohlédli jsme si zde výstavku betlémů z celého světa i šatičky Jezulátka.
Viděli jsme pohádku pátého ročníku „Honza málem králem“, při které jsme se dobře bavili, a také jsme si předvedli navzájem se spolužáky dalších tříd své programy z jarmarku. Závěrem nás čeká besídka, při které si předáme dárky ve své třídě.

Doufám, že nás všechny opřede svým kouzlem vánoční myšlenka pěkného přání a doma si všichni svátky pěkně užijeme.
Hodně štěstí do nového roku!