Školní výlet do Anglie

V květnu jsme s žáky druhého stupně podnikli zájezd do Anglie. V pondělí po obědě jsme vyrazili autobusem směr Německo. Čekala nás celkem dvacetihodinová cesta do anglického města Hastings, kam jsme přijeli v úterý ráno. V Hastings jsme navštívili pašeráckou stezku, místní hrad a podmořský svět. Odpoledne jsme strávili nákupy v místním nákupním centru a večer zamířili do hostitelských rodin. Ve středu jsme jeli na výlet do Stonehenge a města Salisbury. Prohlédli jsme si tajemné kameny a v Salisbury pak nádherný chrám. Večer jsme se vrátili do našich rodin. Ve čtvrtek jsme se s rodinami rozloučili a vydali se do Londýna. Bohužel nám prohlídku města kazil déšť, ale i přesto jsme si britskou metropoli užili. Večer jsme se nalodili na trajekt a pak nás čekala dlouhá cesta domů. Výlet se všem moc líbil!