Cyklistický výlet 8. a 9. tříd

S žáky 8. a 9. tříd jsme minulý týden vyrazili na cyklistický výlet. Cílovou stanicí našeho putování byl Statek Krkavčí hora, který se nachází na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklát. V úterý ráno jsme se vydali na trasu od školy. Cestu jsme si užívali a krom pár spadlých řetězů a měkkých kol jsme měli cestu bez problémů. Na Karlštejně jsme si dali zaslouženou obědovou pauzu, kde jsme se občerstvili a nabrali novou energii do poslední části našeho výletu. V odpoledních hodinách jsme dorazili do cíle a po 60km jízdě jsme zbytek dne trávili v odpočinkovém režimu.
Druhý den jsme vyrazili na pěší turistiku. Cílem byl hrad Křivoklát, kde jsme absolvovali prohlídku. Večer jsme měli společnou grilovačku.
Následující den ráno jsme se vydali zpět na cestu do Prahy. Chválíme všechny žáky, kteří se kurzu zúčastnili za jejich vzorné chování během celého výletu. Děkujeme také M. Bělouškovi, J. Lukášovi, N. Pavlíkové, H. Noskové za pedagogický dohled a p. Štěpánkovi za odvoz batohů.

Video ZDE