Cyklistický výlet

Žáci z 8. a 9. tříd vyrazili na cyklistický výlet do Stradonic u Nižboru. Cesta byla z velké části bezproblémová. Děti si užívaly čerstvého vzduchu, krásných výhledů a společné jízdy na kolech. Přesto se na některých místech setkaly s nečekanými překážkami. Několik úseků bylo zaplaveno řekou, což výletu přidalo na dobrodružnosti. Žáci však situaci zvládli na výbornou. Po 55 kilometrech jsme dorazili na Statek Krkavčí hora, kde jsme si odpočinuli a večer uspořádali grilování.
Následující den jsme se vydali na turistický výlet na rozhlednu Turistický vrch. Třetí den nás čekala cesta domů. Cestou zpět jsme se zastavili na oběd na Karlštejně. Po odpočinku jsme se opět vydali na cestu a odpoledne dorazili zpět do školy.