Projekty

Třídy 2.A a 2.B pracovaly v úterý na projektech o včelách. Informace začaly „sbírat“ již v pondělí, kdy se dozvěděly několik důležitých informací z úst včelaře, pana Švrčka.V úterý potom navázaly na již získané poznatky a ve skupinách tvořily plakátové projekty. Ochutnaly také několik druhů medů a medových výrobků.

Na logickou deskovou hru HALMA se přihlásilo 5 žáků (6.A – Václav Polák, 7.B – Marek Dostal, David Kaucký, Ernest Mathé. Denis Blažek).
Po seznámení s pravidly a účelem hry si žáci vylosovali soutěžní čísla a podle rozpisu zápasů byli potom nasazováni do soutěžních dvojic tak, aby se utkal každý s každým. Hra proběhla turnajovým způsobem soutěže jednotlivců. Na závěr všichni soutěžící dostali diplom a jako malou cenu sladkosti.
Celkově zvítězil Marek Dostal, který vyhrál všechny partie.

Přehled projektů ZDE